Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

Příběhy klientů poradny NUTRIVIA

MUDr. Filip Hudeček

 

V této rubrice Vám chceme zprostředkovat zajímavé příběhy našich klientů, kteří měli odvahu změnit svoji životosprávu a zároveň našli sílu překonat všechny překážky. Dokázali tak velmi úspěšně zhubnout a navíc souhlasili se zveřejněním. Proč také ne? Rozhodně se mají čím chlubit :-)

Není jednoduché se odhodlat k nějaké radikální změně ve svém životě. Člověk často pochybuje, zda to dokáže, zda jeho snaha nebude marná. Obzvláště u hubnutí, kde je typické, že se k nám dostávají klienti po mnoha neúspěšných pokusech. Obava z dalšího neúspěchu může být velmi silná. Když už se na tuto cestu vydáte, pak cesta k cíli nemusí být úplně rovná. Spíše se klikatí a tak přichází různé krize, kdy máte chuť vše vzdát.

Pohodlnější by asi bylo se nějak obelhat a o nic se nepokusit. Mnoho lidí jde touto cestou. Pak jsou tu ovšem lidé, kteří se ke změně odhodlali a dokázali překonat všechny překážky. Ti se Vám představí v této rubrice. Doufáme, že budou inspirací a povzbuzením pro ty z Vás, kteří možná máte pochybnosti.

Jako první jsme pro vás připravili příběh jedné mladé ženy, která k nám přišla v květnu 2007 a při své výšce 163 cm vážila 84,5 kg. Na poslední kontrole před měsícem již měla 58 kg. V pase zhubla ze 104 cm na 73 cm. A opravdu nebyla na liposukci, neužívala žádné zázračné pilulky, ani nesledovala televizi s nějakým "hubnoucím opaskem"...Jak se změna životosprávy projevila na její vizáži můžete posoudit sami na snímcích, které nám poskytla.

Ve druhém příběhu si můžete přečíst rozhovor se studentkou, která přišla do poradny hubnout ve dvojici se svojí maminkou. Zhubly obě dvě, dcera zhubla více a souhlasila s tím, že odpoví na naše otázky a že celý rozhovor zveřejníme na našem webu - přála si však zůstat v anonymitě a toto její přání respektujeme.

Třetí je příběh mladého manažera pana Slavíčka, který se pokoušel zhubnout opakovaně, ale teprve v naší poradně uspěl. Pan Slavíček odpověděl na naše otázky a dokonce poskytl nějaké fotky ze svého alba.

Čtvrtý příběh se trochu vymyká předchozím příběhům. Paní Sadílková se totiž do naší poradny dostala oklikou přes magazín Blesk pro ženy, kde se jako odvážná čtenářka přihlásila do reality show Štíhlí s Bleskem. Jak probíhala tato akce a odkazy na jednotlivé články najdete ve čtvrtém odkazu.

Zatím poslední příběh byl otištěn v dubnovém čísle časopisu Dieta. Slečna Tereza se chystá na svatbu a program v naší poradně dostala jako dárek od svého snoubence. To je pořádná motivace!

"Zázrakem", který způsobil proměnu všech těchto úspěšných klientů, je opravdu pouze změna životosprávy. A o tom, co vše se za tímto zdánlivě jednoduchým termínem skrývá, jsou všechny příběhy.

Příběh mladé ženy

Příběh studentky

Příběh manažera

Příběh účastnice reality-show magazínu Blesk pro ženy

Příběh budoucí nevěsty otištěný v časopisu Dieta

15.4.2010

Zpět na přehled článků

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz