Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

NÁŠ TÝM

Jednatel společnosti

MUDr. Filip HudečekMUDr. Filip Hudeček – zakladatel poradny NUTRIVIA. Pracuje na I.ortopedické klinice ve FN u sv. Anny Brno. Specializuje se na artroskopické operace a sportovní traumatologii. Velká část pacientů s degenerativním postižením kloubů trpí nadváhou a tak se střídavě objevují v ordinaci ortopeda i obezitologa. Impulsem pro založení poradny byla potřeba nabídnout kvalitní dietologické služby ortopedickým pacientům. V současnosti ovšem poradna poskytuje své odborné služby všem, kteří mají zájem pomoci se svojí životosprávou.

Manažerka

Ing. Olga HudečkováIng. Olga Hudečková – zajišťuje provoz naší poradny, komunikaci s klienty a bezproblémové podmínky pro práci našich odborníků. Její organizační schopnosti a příjemné vystupování jsou zárukou Vaší spokojenosti.

Dietologové

Ing. Aneta JackowskáIng. Aneta Jackowská – absolvovala bakalářský obor Výživa člověka a Nutriční terapeut na Masarykově Univerzitě, titul inženýr získala na Mendelově univerzitě v oboru Technologie potravin. V současnosti studuje doktorandský program na ústavu preventivního lékařství Masarykovy univerzity. Během studia se zaměřila na nutriční problémy týkající se pacientů s Crohnovou chorobou a také na výživu ve sportu. Má zkušenosti s poradenstvím v oblasti snižování nadváhy a poradenstvím u pacientů s onemocněním střev.

Mgr. Marie Šubrtová Mgr. Marie Šubrtová - absolvovala bakalářský obor Výživa člověka a magisterský obor Zdravotní vědy - pedagogická specializace na lékařské fakultě MU. Po ukončení studia pracovala na Státním zdravotním ústavu , kde se zabývala metodikou zjišťování spotřeby potravin a školním stravováním. Zabývala se také problematikou PPP (poruchy příjmu potravy) a přednášela na LF MU.

Mgr. Šárka Novotná Mgr. Šárka Novotná - je absolventkou magisterského oboru Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde nyní studuje poslední ročník magisterského studia - obor Nutriční specialista. Během svého studia se mimo jiné věnovala problematice výživy u onkologicky nemocných.

Mgr. Kamila JančekováMgr. Kamila Jančeková – je absolventkou bakalářského oboru Výživa člověka a magisterského oboru Zdravotní vědy – pedagogická specializace na lékařské fakultě MU. V současné době se věnuje výuce dietologie na LF MU, zabývá se výzkumem metod zjišťování výživové spotřeby a zajímá se o problém dětské obezity a vliv kouření na výživu a zdraví člověka. Kromě pedagogické a výzkumné činnosti působí v oblasti výživového poradenství, ve kterém se specializuje na problematiku snižování nadváhy a úpravu životního stylu. V naší poradně vede rovněž programy na odvykání kouření.

Zpět na úvodní stránku

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz