Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 

Jak bude E-kurz probíhat?

Po přihlášení dostanete Úvodní email s podrobnými pokyny k průběhu kurzu. Po zaplacení dostanete další email se svými přihlašovacími údaji do klientské části našeho webu. Zde najdete Dietologický dotazník a pokyny jak provádět měření důležitá pro monitorování vašeho hubnutí. Dotazník pečlivě vyplníte a odešlete. Obratem Vás bude kontaktovat jeden z našich dietologů, který Vás bude mít celou dobu pod svým dohledem. Abychom vám mohli pomoci, musíme vás nejprve důkladně poznat, takže kromě informací z Dotazníku potřebujeme detailně znát také vaše současné stravovací návyky a pohybový režim. Budete si týden podle návodu vyplňovat Záznamové karty a budete zatím dělat vše „postaru“, se všemi svými chybami v životním stylu. Dietolog pak propočítá vaši energetickou bilanci a v závislosti na zvolených cílech a na dalších údajích, které už o vás zná z Dotazníku, zvolí optimální taktiku.

Dostanu nějaký přesný jídelníček na zhubnutí?

Neexistuje jeden hubnoucí jídelníček pro všechny. Dostanete velmi podrobná doporučení úpravy vašeho jídelníčku a pohybový plán, vše sestavené přímo pro Vás. Budete vědět, kolik má mít vaše strava kalorií, kolik spálíte jakou aktivitou a kdy máte mít které živiny, aby se nastartoval metabolismus a začaly se pálit tuky. Jinak vypadá jídelníček třicetiletého manažera, který nemá přes den čas a večer jde na squash a jinak vypadá jídelníček padesátileté kuchařky, která vstává ve 4:00 hodiny a je celý den na nohách. Ale každý může mít jídelníček sestavený tak, aby zhubl a váhu si udržel.

Budu si vědět rady při sestavení svého jídelníčku?

Právě o tom je E-kurz. Jídelníček můžete na začátku dostat podrobněji rozepsaný, nebo si ho můžete sestavovat se svým dietologem, může se průběžně měnit. Po celou dobu budete pod naší kontrolou, pravidelným měřením budeme zjišťovat, zda to funguje a dělat potřebné změny. Jídelníček bude obsahovat to, co máte rádi a co vám dodá dostatek energie pro zdravé hubnutí, abyste pálili jen tuky a nehrozil vám jo-jo efekt.

Jak to bude s pohybem?

Tuky se spálí jedině v pracujících svalech, takže bez pohybu to nepůjde. Dietolog vám sestaví pohybový plán – zavážete se k určitým pohybovým aktivitám, podle toho jaký je váš zdravotní stav, kolik máte času a co vás baví. Budete-li se více pohybovat, nemusí být omezení stravy nijak drastické. Strava musí samozřejmě odpovídat vámi zvolenému pohybovému režimu a to bude hlídat váš dietolog, postupně to ale budete schopní ohlídat sami.

Jak dlouho trvá kurz a jak často budeme v kontaktu?

Kurz je čtyřměsíční a budete „podávat zprávu“ a dostávat e-mail s doporučeními a edukačními materiály 1x týdně. V případě akutních problémů je možné nás kontaktovat v brněnské poradně na 734 449 115. Váš dietolog bude mít i konzultační hodiny, kdy budete moci kontaktovat přímo jeho telefonicky a určitý problém s ním probrat osobně.

Jakou mají vaši klienti úspěšnost při hubnutí?

Při našich programech v poradně jsme během posledních 6 let dosahovali úspěšnosti 86%. E-kurz má jen o málo slabší výsledky, úspěšnost je kolem 75%. Jistý nedostatek je určitě v absenci osobního kontaktu, na druhou stranu se do hubnutí na dálku s námi pustí i zájemci, kteří by to jinak z různých důvodů nezkusili vůbec...Důležité je při prvním pokusu o zhubnutí zvolit dobrou metodu a uspět, každý další pokus již má mnohem menší šanci na úspěch, viz náš článek Nejúčinnější hubnutí.

Jaká je cena E-kurzu?

Cena za celý čtyřměsíční E-kurz je 4480,- Kč. Platí se převodem na účet, platební detaily Vám zašleme po vyplnění Přihlášky v Úvodním emailu.

Podaří se mi na E-kurzu zhubnout?

Určitě, ale musíte to zkusit :-)...pro začátek je nutné vyplnit Přihlášku.

Zpět na úvodní stranu

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz