Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

KUCHAŘKY, KTERÝM JSME POMOHLI NA SVĚT :)

Zdravé a rychlé večeře po školákyPokud hledáte inspiraci, co uvařit vašim dětem k věčeři, nebo jste školáky, kteří sami rádi vaří, doporučujeme knihu Zdravé a rychlé večeře pro školáky od autorek Březková, Poslušná, Pokorná. Kamila Poslušná (nyní Jančeková) pracuje u nás jako dietoložka a knihu lze vřele doporučit všem maminkám, které si každý večer lámou hlavu s tím, co chutného a zdravého připravit k večeři. Všechny recepty jsou odzkoušené samotnými autorkami, které tedy mohou garantovat jejich praktičknost, rychlost, ale i nutriční vyváženost. Jednoduché recepty jsou seřazeny unikátním způsobem podle ročních období s ohledem na sezonní nabídku surovin a jsou sestaveny podle potravinové pyramidy, aby kombinace potravin byla vyvážená. Kromě receptů v knize naleznete ještě zásady pestrého jídelníčku a správného stravování dětí školního věku.

K dispozici je v síti knihkupectví v celé ČR, nebo přímo v naší poradně.

Kuchařka jak ji neznáteNaše dietoložky - Mgr. Kamila Poslušná (nyní Jančeková) a Mgr. Lenka Zelinková se podílely také na přípravě kuchařky našeho dlouhodobého partnera - ZDRAVÉHO RESTAURANTU. Kromě nejoblíbenějších receptů této restaurace mapuje i hlavní zásady zdravého stravování, podává popis netradičních a zdravých surovin a v neposlední řadě ukázky zdravého a vyváženého jídelníčku na celý týden. Kuchařka je velmi přehledně členěná, chutnost jídel je denně prověřována stovkami spokojených zákazníků ZDRAVÉHO RESTAURANTU.

Kuchařku si můžete prohlédnout i koupit přímo u nás v poradně, ve ZDRAVÉM RESTAURANTU a ve vybraných knihkupectvích (Šedivý, Barvič a Novotný, Dobrovolný).

Zpět na úvodní stránku

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz