Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

ZDRAVÝ RESTAURANTZdravý restaurant Vitelité

Dovolujeme si dát na vědomí, že od července má poradna NUTRIVIA nového partnera, kterým je ZDRAVÝ RESTAURANT na Lidické 26 v pasáži Gaute centra. Jedná se o místo, kde dodržují tři zásady pří přípravě jídel - používají prověřené a kvalitní suroviny, jídla jsou vždy čerstvá, bez polotovarů a bez chemických náhražek a konzervantů. Jelikož je nám filozofie Zdravého restaurantu velmi blízká, prohloubili jsme naší spolupráci a nyní spolupracujeme se ZDRAVÝM RESTAURANTEM i při sestavování jídelníčku a při tvorbě receptur. Cílem je, aby jidla splňovala pravidla racionálního a nutričně vyváženého stravování.

ZDRAVÝ RESTAURANT je místo, kde se můžete na vlastní oči i chuťové pohárky přesvědčit, že pokud se vydáte na cestu zdravé výživy, rozhodně vás nečeká cesta monotónní a nezáživná. Právě naopak - zjistíte, že se dá příjemný gastronomický zážitek spojit se zdravým přístupem ke stravování. Zážitek z jídla je umocněn kulturním prostředím a příjemným vystupováním personálu. Vřele doporučujeme vyzkoušet.

ZDRAVÝ RESTAURANT je pro mnoho našich klientů nejen místo, kde se mohou skvěle najíst, ale i místo, kde se mohou pouhým pozorováním naučit mnohé o zdravé výživě.

Zpět na úvodní stránku

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz