Nutrivia - dietologické poradenství

Poradna NUTRIVIA ukončila k 1.1.2014 svoji činnost:

  • za 7 let v ní několik stovek lidí zhublo několik tun tuku
  • stránky naší bývalé poradny necháváme na internetu volně ke čtení:
    • jako inspiraci a zdroj informací pro kohokoliv, kdo sem zabloudí
    • jako záznam našich zkušeností se zdravým hubnutím
    • jako důkaz, že to jde bez "zázračných metod"
    • jako svědectví o práci, která nás bavila

Děkujeme všem spolupracovníkům, partnerům i klientům.

O NÁS

Poradna NUTRIVIA zahájila svoji činnost 16.2.2006. Poskytovali jsme naše služby pestré škále klientů ve věku 12-75 let s hmotnostmi od 40 kg do 160 kg. Mezi naše klienty patřili ortopedičtí pacienti s poškozením chrupavky nebo artrózou nosných kloubů, či pacienti před implantací endoprotézy, kteří měli od operatéra váhový limit. Chodili k nám pacienti s onemocněním štítné žlázy, diabetici, pacienti po infarktu nebo s ischemickou chorobou srdeční. Ale chodili k nám i sportovci, kteří potřebovali upravit životosprávu pro náročný trénink, mladé ženy a maminky, které se nemohohly zbavit kilogramů navíc a nechtěly riskovat různé „osvědčené“ postupy. A nebo manažeři, kteří mají rádi věci pod kontrolou, vlastní zdravotní stav nevyjímaje. Škála klientů, kteří se rozhodli „zvážit změnu“ životosprávy a po skončení kurzu byli při „zvážení změny“ své hmotnosti příjemně překvapení, byla velmi široká.

Od 1.11.2012 se naše firma modernizuje a opouštíme naší "kamennou" poradnu...nadále již poskytujeme naše služby pouze na dálku, formou E-kurzů. Tyto postupem času získávaly stále větší oblibu, a tak jsme se rozhodli věnovat se této formě hubnutí naplno.

Základní parametr našeho projektu, který se snažíme každý den naplňovat, se ovšem nemění.Je to vysoká odbornost - vždy se Vám bude věnovat dietolog, který vystudoval na lékařské fakultě a má víceleté zkušenosti s hubnutím v poradně. Jsou to odborníci, kteří patří mezi nejlepší ve svém oboru. Používáme nejmodernější postupy a vlastní edukační materiály.

Poradna NUTRIVIA není zdravotnické zařízení a proto se u nás za poradenské služby platí. Těší nás, že klienti, kteří u nás po 4 a více měsících končí, se shodují na tom, že se jednalo o dobře investované peníze. A ještě více nás těší, když prohlašují, že jim jídlo opět přináší radost a že bez pravidelného pohybu si nedovedou svůj další život představit.

Zpět na úvodní stránku

 

Copyright 2006-2013 © NUTRIVIA Veškerý materiál (textový i obrazový), publikovaný na těchto webových stránkách lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka. NUTRIVIA s.r.o., Bulharská 37, 612 00 Brno, e-mail: info@nutrivia.cz